• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Актуалізація бази даних

Клієнтська база даних - основний інструмент роботи бізнесу. З плином часу виникає необхідність у її актуалізації: оновленні адрес, телефонів, особистих даних співробітників та статусів контактів.

BEEPER надає професійні послуги з актуалізації або створенню бази контактів шляхом телефонного обдзвону. Технічні рішення BEEPER дозволяють впроваджуючи в технічні ресурси Замовника та управляти базою безпосередньо на стороні Замовника з дотриманням всіх параметрів та регламентів систем безпеки.

Актуалізація бази даних клієнтів дозволяє швидко та ефективно уточнити адреси, ПІБ клієнтів, назви компаній, телефонів, заповнити прогалини в інформації про клієнта, видалити неіснуючі або дублюючі один одного контакти. При цьому, при обдзвоні клієнтів та уточнення їх даних є можливість повідомити клієнта про нові товари або послуги, розповісти про акції або провести міні опитування по телефону з метою виявлення споживчих переваг або потреб у послугах або товари компанії. Формування бази даних клієнтів завершується структуруванням інформацією та передачі її в узгодженому із Замовником вигляді.
 

Актуалізація баз даних - це можливість нагадати існуючим клієнтам про компанію. Фахівці BEEPER володіють професійними навичками роботи з клієнтами. Звертаючись в BEEPER, Замовник скорочує час на обробку бази, витрати на технічне оснащення та професійне програмне забезпечення.

BEEPER гарантує виконання трьох основних принципів при виконанні робіт з актуалізації бази клієнтів:

  • Ефективно: відбудовані процеси всередині компанії дозволяють якісно обробити будь-який обсяг інформації та клієнтів, у тому числі гарантується достовірність всіх отриманих даних;
  • Безпечно: збір даних про клієнтів проводиться із збереженням норм конфіденційності та дотриманням всіх правил роботи з подібною інформацією;
  • Результативно: буде виконаний повний обсяг робіт у встановлені терміни, досягнуть необхідний результат, будуть регулярно у встановлені терміни відправлятися звіти.

Актуалізація клієнтської бази даних - незамінна послуга для того щоб:

  1. Формувати актуальну базу даних клієнтів.
  2. Регулярно знайомити клінтів з новими товарами або послугами.
  3. Привітати партнерів та постійних клієнтів зі святами.
  4. Налагодити ефективний зворотний зв'язок (знайомити з новинами компанії, відправляти рекламну продукцію за згодою клієнта).
  5. Відправляти запрошення для участі в акціях, програмах.
 
Запрошуємо до співпраці компанії, яким необхідно якісне проведення актуалізації баз даних, наші технічні та операторські ресурси дозволяють виконати проект будь-якого обсягу на високому професійному рівні в мінімальні терміни.

 

 

 

 


 

 


Замовити дзвінок