• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
  +380 44 205 00 00

Аутсорсинг відділу продажів

Аутсорсинг продажів – це пошук та залучення нових клієнтів, проведення первинних переговорів силами фахівців компанії BEEPER. Послуга аутсорсингу продажу може бути надана як в комплексі, так і в індивідуальному форматі.
 

 

Переваги аутсорсингу відділу продажів компанії BEEPER
 
 • Комплексне кадрове оснащення професійними співробітниками
  Завдяки цьому немає необхідності самим шукати співробітників відділу продажів та проводити співбесіди. При аутсорсингу відділу продажів кваліфіковані фахівці відділу навчання та розвитку персоналу BEEPER візьмуть на себе та забезпечать якісну підготовку операторів, при необхідності розроблять додаткові програми тренінгів, організовують супутні мотиваційні програми та візьмуть інші заходи по підвищенню ефективності їх роботи.
 • Ефективні технології продажів
  Робота над проектом починається з комплексного аналізу ринку та продукту замовника, при якому враховуються: споживчий попит, пропозиції конкурентів, особливості продукту, попередній досвід продажів та інші аналітичні матеріали. В результаті розробляється комплексне ефективне рішення по продажу продукту партнера. Мета аналізу продуктусформулювати основні переваги та негативні фактори продукту та на їх основі розробити скрипт телефонних продажів, який би включав в себе як мотивацію до негайного придбання продукту, так і роботу з запереченнями.
 • Професійне управління продажами
  Відбудовані за 15 років процеси управління проектами різного рівня складності, що забезпечують ефективність продажів та гарантують досягнення встановлених результатів. Здійснюється строгий контроль ефективності на всіх етапах реалізації проекту від підбору операторів до регулярного аналізу проміжних результатів за кількома параметрами. Менеджери проектів активних продажів BEEPER володіють експертними знаннями у сфері, що дозволяє їм аналізувати результати та оперативно вносити корективи в роботу операторів та процеси в цілому для підвищення ефективності проекту. Комплексне технічне оснащення. Власна технологічна інфраструктура BEEPER створена за сучасним вимогам та забезпечує максимальну надійність та безпеку всіх проектів. Впроваджені найкращі технічні рішення для контактних центрів на базі Cisco, все програмне забезпечення ліцензоване, на кожному майданчику є власний штат фахівців, які забезпечують цілодобову технічну підтримку проектів. При цьому сама технологічна платформа дозволяє швидко та без втрати якості масштабувати та перенастроювати проекти під будь-які параметри. Всі робочі місця операторів повністю укомплектовані та перевірені службою безпеки.
 • Комплексна та прозора звітність
  Перед початком проекту узгоджується формат та регулярність звітності за встановленими параметрами. Під час проекту всі діалоги записуються. Є можливість інтеграції з замовника для вивантаження даних та звітності.
 • Гарантія результату
  На ряду з досягненням узгоджених за проектом результатів, BEEPER гарантує підвищення лояльності клієнтів до компанії Замовника, за рахунок якісного клієнтського сервісу.

Комплекс робіт по аутсорсингу продажів

 1. Вивчення ринку та продукту замовника
 2. Аналіз споживчого попиту та вимог до даної категорії продуктів
 3. Підсумкова формалізація цілей: кількість дзвінків, час на дзвінок, конверсія, обсяг продажів та інші параметри проекту
 4. Розробка стратегії продажів: технологія продажів, розробка скриптів, періодичність звітності
 5. Підготовка операторів: навчання на знання продукту, навчання роботі зі скриптом, практичні тестові заняття
 6. Підготовка технічних ресурсів, включаючи настройку ЗА та при необхідності написання додаткового ПЗ, налаштування вивантаження звітності та при необхідності інтеграції з замовника
 7. Запуск проекту в тестовому режимі: відбудова процесів, коригування роботи операторів, тестування та доналаштування технічних ресурсів
 8. Запуск проекту та контроль його роботи: регулярний збір аналітики та звітність, оцінка результатів для підвищення ефективності продажів
 9. Результати проекту залежать від поставлених цілей, наприклад: пошук нових клієнтів, підвищення або досягнення певного рівня продажів, тощо.

Управління проектом продажу на аутсорсингу

У BEEPER відбудовані всі ключові процеси роботи над проектами, для замовника створена прозора та чітка система звітності, опрацьована система взаємодії в роботі над проектом. Кваліфіковані менеджери проектів ефективно вирішують оперативні та планові завдання, контролюючи та забезпечуючи результативність роботи продажів на аутсорсингу на всіх рівнях, приділяючи особливу увагу якості результатів роботи.

Таким чином, аутсорсинг відділу продажів - це:

 • Комплексний підхід до організації системи дистанційних продажів компанії
 • Оптимізація та підвищення рівня технології продажів компанії
 • Відбудована система звітності в необхідному форматі
 • Відбудована система контролю та управління персоналом
 • Комплексне технічне оснащення
 • Гарантія досягнення поставлених цілей
 • Лояльність клієнтів до компанії та підвищення рівня клієнтського сервісу

Можливості аутсорсингу продажів

Замовник отримує можливість використання професійних технічних ресурсів, залучати до роботи компетентних фахівців BEEPER для організації ефективних продажів своїх продуктів. При цьому замовник в комплексі отримує можливість проведення передпродажних маркетингових заходів та розробку стратегії продажів з командою експертів BEEPER.
 

Аутсорсинг продажу з BEEPERце комплексний підхід у вирішенні завдань дистанційних продажів та експертна відбудова даних процесів всередині компанії

 
 

Замовити дзвінок