• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Ілона Юрчук, старший консультант

18 лютого, 2016

Багато людей задаються питанням, що таке «улюблена робота»? У моєму розумінні - це робота, яка здатна максимально розкрити мій творчий потенціал, дозволяє мені приносити користь оточуючим та найголовніше - повинна мені по-справжньому подобатися. Коли я прийшла в BEEPER, я й уявити собі не могла, що всі ці складові я знайду саме тут.


Мій шлях у компанії почався в грудні 2014 року. Прийшла я, не маючи відповідного досвіду роботи в телепродажах, але моє бажання навчитися та досягти певних висот не пройшло повз уваги моїх керівників. Ми разом розбирали мої помилки та труднощі, з якими я стикалася в ході роботи та вже незабаром, позитивні результати дали про себе знати.


Зараз, я старший консультант та приймаю пряму участь у розвитку нашого проекту. В мою роботу входить - навчання новачків, я допомагаю їм адаптуватися в колективі, працюю з групою - ми разом намагаємося досягти високих показників, ділимося новими ідеями та досвідом в сфері продажів. Та найголовніше, що це приносить нам задоволення, змушує відчути себе по-справжньому щасливими.
А якщо улюблена робота - це дорога до щастя, тоді ми готові цей шлях розділити разом з вами.


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних