• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Марина Корнійчук, консультант

20 січня, 2016

BEEPER - привабливий та перспективний роботодавець в нашому місті. Початковою метою приходу в компанію, крім фінансового заробітку, був розвиток, як особистості, можливість отримати нові знання та досвід, побудувати кар'єру, знайти нових друзів. Це моя перша робота, раніше не стикалася з зайнятістю в цій сфері. Присутнє відчуття, що перш за все в компанії цінується людина. Не втомлююся захоплюватися досвідом наших тренерів та керівників, які внесли багатогранний внесок в мій професійний розвиток. За їх спиною колосальна праця, величезний талант, а в серці - любов до всього, до чого тільки не доторкнеться їх увага. Завдяки цим людям дуже приємно працювати, та я з радістю можу ділитися вже своїми знаннями та досвідом з колегами.

В телекомунікаційній індустрії працюю вже більше 4 років, щороку з яких приносив щось нове та цікаве - можливості для самореалізації та кар'єрного зростання, а також натхнення освоювати нові технології продажів та підкорювати нові вершини. Не вважаю свою роботу важкою, це для мене задоволення. На нашому проекті у нас відносини, як в родині. Щоразу відкриваю для себе нові знання та отримую досвід. Особливо захоплює наше корпоративне життя. Фотоконкурси, тематичні п'ятниці і кімната відпочинку роблять наші робочі будні веселими та невимушеними. Чудово, що на роботі можна встигати не тільки якісно працювати, а також і емоційно заряджатися.

Зараз, я з упевненістю можу сказати, що BEEPER - це моя команда, це дружний колектив, де завжди готові подати руку допомоги, відкрити нові можливості та розвинути свій потенціал. Я дуже рада, що у мене є робота, без якої вже і життя не те! Я неймовірно вдячна долі, волею випадку, обставин за цей новий та абсолютно неймовірний етап в моєму житті! У чому мій успіх - секрет в любові. Любові до себе, до людей та до своєї справи.

Завжди мріяла йти на роботу, як на свято. Моя мрія-здійснилася. Я впевнена, це тільки початок. А найголовніші перемоги - попереду!


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних