• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Наталія Олексійчук, адміністратор

10 лютого, 2016

Я прийшла в Контакт-Цент в вересні 2011 року.
Поєднуючи дві роботи, я не замислювалася про кар'єрне просування в компанії, в ті дні мене цікавив тільки додатковий заробіток. Проте, коли мене підштовхнули спробувати свої сили, я заповнила анкету  пройшла співбесіду на посаду помічника керівника групи операторів.

Моя кар'єра почала стрімко розвиватися. Я зрозуміла, що це саме та робота, яка приносить не тільки гроші, але і задоволення. Аби не допустити зупинятися на досягнутому я освоїла кілька проектів, так як зрозуміла, що можу приносити компанії більше користі.

Я дуже люблю працювати з людьми, люблю по-доброму сперечатися з ними, подобається бути значимою. Все це я знайшла тут, працюючи в компанії BEEPER.

Ви запитаєте, де моя історія успіху .... Я відповім вам, що історію я творю сама.
Кожен день ... Щогодини та щомиті. Це нелегкий шлях та я прийняла виклик.

Важко вчитися працювати по-новому, тому що робота в Контакт - центрі, в корені відрізняється від тих місць, де мені доводилося працювати раніше. І в той же час, пройшовши довгий шлях в компанії, я знаю багато проектів, можу поговорити та заспокоїти «новачка» перед першим дзвінком, знайду слова для оператора, який починає «перегорати».
Мені хочеться вносити нове та цікаве в життя моєї улюбленої роботи. Адже життя не стоїть на місці та кожен день сонце встає по-різному, приносячи нам в дар різні дні. Робота з людьми, навчання нових операторів - це як маленький світ, який ти кожен день створюєш своїми руками.

Зараз, мені випала нагода увійти в новий виток свого захоплення роботою - я стала Адміністратором. Тепер мій маленький світ перетворився на величезний СВІТ, тому що своєю увагою я охоплюю весь Контакт-Центр. При цьому, я точно знаю, що якщо мені випаде можливість навчитися чомусь новому, я з задоволенням це зроблю та освою нові грані та напрямки в роботі.

Зовсім недавно в моєму житті відбулася ще одна прекрасна подія.
Я стала мамою втретє. Після декретної відпустки я повернулася в компанію. Тепер у мене є три улюблених сина та улюблена робота!


 


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних