• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Роман Кладіков, консультант

15 січня, 2016

Для мене робота в BEEPER перетворилася в щось більше, ніж просто в роботу. Я отримую стабільний високий дохід та не дивлячись на різницю у віці з колегами, тут я себе відчуваю нарівні з ними, навіть встиг знайти нових друзів.

BEEPER мене привернув своєрідною атмосферою, яку я не міг знайти в інших місцях, хоч і працював в різних сферах діяльності. Тут я навчився заробляти, не відчуваючи власне складності самої роботи. Приходжу, навпаки, відпочити, зайнятися улюбленою справою, поговорити з друзями, поспілкуватися з клієнтами, отримати задоволення та при цьому непогано заробити.

Працюючи лише рік, я пройшов дуже складну, на перший погляд, життєву школу виховання від свого керівництва, і в той же час, з часом, в особі своїх наставників, я знайшов кращих радників не тільки в роботі, але і в житті, за що я їм вдячний.

Хоч у мене і вийшло перетворити роботу в задоволення, все ж я не зупиняюся на досягнутому. В активних продажах, я визначив для себе свою методику роботи. Використовую нестандартні методи спілкування, ставлю себе на місце клієнта тому, мені і вдається зрозуміти його потребу.

Завжди працюю над собою та намагаюся вдосконалювати свої навички спілкування та обслуговування, адже чим краще ти робиш свою роботу, тим більше вона тобі подобається та в підсумку приносить більше доходу. А крім цього, завжди приємно, коли клієнти помічають твої старання та роблять компліменти.

Для тих, хто сумнівається, чи варто пробувати себе в ролі оператора, я рекомендую все ж прийти до нас. Разом зі мною в BEEPER прийшли і мої друзі, які працюють в повну силу, показують чудові результати та вважають нашу роботу кращою, адже вона приносить нам задоволення!


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних