• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Відгуки

Залишити відгук
Ксенія
Відгук: Я співробітник компанії BEEPER вже протягом восьми місяців та ні разу не пошкодувала, що обрала дану компанію! У компанії Beeper я познайомилася з дуже хорошими розумними та грамотними людьми, отримала знання, які допомагають мені в навчанні. У даній компанії я можу розвивати свої особистісні якості, проявити себе як наставника, керівника та гарного консультанта. Дана компанія допомагає мені реалізувати мої матеріальні цілі, адже моя заробітна плата залежить більшою мірою від мене! BEEPER дає можливості розвиватися та досягати мети !!!
Володимир
Відгук: Прекрасна атмосфера, відмінне навчання, навчився продавати, дізнався багато нового. Комфортні умови роботи, уважні співробітники. Планую рости далі саме тут!
Тамара
Відгук: З недавніх пір я не працюю. «Сиджу» в декреті. За роботою дуже сумую, але дитина ще занадто маленький, щоб вийти на роботу в Біпер. Мені там дуже подобається: гарний офіс, відмінний проект (я працювала на продажах, мала хороші результати - зарплата була вищою, ніж у мого чоловіка (він працює консультантом в магазині побут. техніки). ще у нас був дуже гарний колектив та компетентні керівники (приділяли багато уваги, допомагали, вчили). ще місяців 6 та я знову зможу вийти на роботу!
Олександр
Відгук: Гарна, стабільна зарплата. Плаваючий графік (можна вибирати години роботи) + соціальний пакет. Працюю не перший рік і не хочу йти!
Людмила
Відгук: Працюю вже давно. Кілька разів друзі звали поміняти роботу, але мені і тут непогано. Я звикла, колектив відмінний (як оператори так і керівництво), зарплата влаштовує та графік теж. Так що буду працювати тут, тим більше зараз час такий ...
Олена
Відгук: Компанія Beeper відмінна, умови говорять відразу, кожен робить свій вибір сам, просто головне позбавлятися від сумнівів та працювати. Керівники та люди доброзичливі, завжди можна домовитися, запитати про те, що не знаєш тобі допоможуть та підкажуть. Якщо хочеш працювати та набувати досвід, розвиватися, бачити свою реальну ефективність на сьогоднішній день, то Beeper буде кращим варіантом для цього.
Дмитро
Відгук: Працюю з 2013 року в Beeper, продаю інтернет та телебачення. За цей час я став дуже хорошим фахівцем з продажів. Звичайно, виходило у мене не відразу, але завдяки допомозі тренерів та керівника групи, а ще моїй наполегливості та бажанню мати хороший бонус, зараз у мене один з кращих рейтингів по групі. Я задоволений. Зараз мені продавати легко та цікаво. Клієнти завжди різні, а «уламати» чергового на підключення цікавіше та азартніше ніж грати в он-лайн ігри. Напевно, я на це присів. Раджу і вам, це круто.
Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних