• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

BEEPER взяв під своє шефство Бердичівську школу-інтернат

10 липня, 2015

Адміністративним складом компанії BEEPER було прийнято рішення взяти шефство над дитячим будинком-інтернатом міста Бердичів Житомирської області для надання допомоги вихованцям.
За фінансовою допомогою компанії, а також силами співробітників, які додатково бажають брати участь у благодійності протягом двох років здійснюється підтримка дитячого будинку. 
Наші співробітники вже не раз змогли переконатися в доброті, щирості та талановитості цих діток. Малюки, позбавлені батьківського піклування та тепла, як маленькі індикатори: насторожено та з побоюванням ставляться до всього нового та невизначеного, та в той же час блискавично реагують на доброту, ласку, увагу. Незважаючи на всі прикрощі та труднощі, які зустрічалися на їхньому шляху, вони продовжують вірити в краще, мріяти та випромінювати такий позитив, який заряджає теплом та посмішками все навколо.

 


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних