• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

КОМАНДА BEEPER ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СПАРТАКІАДІ

17 травня, 2015

Дружний та згуртований колектив - це основа ефективної роботи будь-якої компанії, особливо компанії BEEPER, головним надбанням якої є її персонал. Для того, щоб прискорити процес адаптації нових співробітників, розвинути необхідні навички та  урізноманітнити відпочинок співробітників ми проводимо різного роду командні заходи.

Не стало винятком святкування 1 травня співробітниками Beeper.

Було організовано спортивний захід з елементами квесту «Олімпіада в BEEPER -City", який допоміг всьому колективу бижче познайомитися з  образом КЦ:  «BEEPER - моя команда переможців», а також трохи відволіктися від основних буденних справ і отримати заряд позитивних емоцій .

Головною метою кожної з команд було зібрати по п'ять кілець, що символізують олімпійські ігри. Капітани команд отримали путівник з певними завданнями, виконувати які необхідно було всією командою для якнайшвидшого досягнення мети. Тільки якісна взаємодія та неймовірне бажання стати кращими допомогло трьом командам стати переможцями та отримати цінні призи.


 


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних