• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Підвищуючи безпеку та ефективність

20 липня, 2014

Будучи лідером  у галузі аутсорсингових контактних центрів, BEEPER приділяє підвищену увагу безпеці своїх інформаційних систем, тому що щодня обробляє персональні дані сотень тисяч клієнтів замовників.
Ключове завдання - захист системи обробки великих обсягів персональних даних клієнтів та інформації, що відноситься до комерційної таємниці замовників. Тому для посилення функцій контролю та забезпечення виконання вимог до обороту конфіденційної інформації всередині компанії було прийнято рішення впровадити спеціалізований комплекс, що дозволяє підвищити ефективність власних систем безпеки в плані автоматизації та оптимізації процесів контролю обробки інформації. Після глибокого аналізу ринку подібних продуктів було прийнято рішення впровадити DLP-систему Falcongaze Secure Tower.
В результаті організована прозора система моніторингу робочого процесу співробітників по всіх каналах комунікацій, підвищено безпеку та ефективність роботи співробітників за рахунок актуальних даних про їхні дії. Таким чином, крім підвищеного рівня безпеки, створено умови для стабільного та ефективного взаємодії з конфіденційними даними замовника та обслуговування його клієнтів.

«При розробці SecureTower ми застосовуємо комплексний підхід, що дозволяє використовувати наше рішення не тільки для захисту конфіденційних даних від витоків та розслідування інцидентів, але також для ведення архіву бізнес-комунікацій, детального аналізу роботи співробітників, оцінки рівня їх лояльності та залученості в бізнес-процеси . Ще на стадії пілотного проекту SecureTower довів свою ефективність, продемонструвавши повну відповідність вимогам замовника в області забезпечення інформаційної безпеки, після чого було прийнято рішення про впровадження продукту в корпоративну мережу групи компаній BEEPER », - повідомляє Олександр Акімов, генеральний директор компанії Falcongaze.


 
Довідкова інформація про BEEPERТЗ
BEEPER - надає послуги аутсорсингу контактного центру для різних сфер бізнесу.
З 1999 року групою компаній BEEPER реалізовано більше 600 проектів для Замовників різної галузевої спрямованості.
BEEPER пропонує професійні послуги аутсорсингового контактного центру, включаючи організацію інформаційно-довідкового обслуговування, комплексну підтримку клієнтів Замовника, маркетингові дослідження, телепродаж, обслуговування в автоматичному режимі та інші.
 


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних