• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Активні телефонні продажі

Мета менеджера активних телефонних продажів - здійснення угоди (купівля, оформлення замовлення тощо), яка досягається шляхом накопичення професійного досвіду в результаті профільного навчання та постійної практики в сфері телефонних продажів. Кваліфіковані в області телемаркетингу фахівці BEEPER володіють професійними навичками вихідних продажів: умінням сформувати стійкий інтерес до товару та замотивувати потенційного клієнта на його покупку - оформити замовлення.
 

Перевага передачі активних телефонних продажів на аутсорсинг в call центр полягає в професійному рівні підготовки та впровадження рішень на всіх етапах реалізації проекту. Так, наприклад, одним з ключових етапів, які впливають ефективність телемаркетингу, є аналіз ринку та конкретного продукту компанії для визначення цільових груп споживачів, ресурси та компетенції BEEPER дозволяють виконати дане маркетингове дослідження професійно та максимально оперативно.

Об'єктивна оцінка продукту та цільової аудиторії дозволяє більш точно зробити прогноз та оцифрувати реально досяжний результат телефонних продажів: кількість аудиторії, кількість необхідних дзвінків та час їх тривалості, обсяг продажів, конверсія та інші параметри. На основі цих даних формується підсумкова вартість послуги продажів по телефону.

Визначення цільової аудиторії та об'єктивного її відношення до продукту дозволяє скласти як само комерційну пропозицію, так і скрипти для вчинення ефективних холодних дзвінкі, та як наслідок виконання продажів по тефону. Дана робота включає в себе: складання чіткого формулювання принципових переваг товару чи послуги перед подібними продуктами конкурентів, мотивація для придбання зараз або в певний період (наприклад, фіксована вартість, безкоштовна доставка, знижки по акції тощо).
 
Спеціальні авторські методики ведення телефонних переговорів та знання технік ведення продажів дозволяють підвищити ефективність «холодних дзвінків», виводячи вихідний телемаркетинг на одну з лідируючих позицій в продажах.
 

Звернення за послугами в аутсорсинговий call центр BEEPER дозволяє підвищити рівень телефонних продажів, але і в значній мірі знижує витрати компанії на обслуговування продажів по телефону за рахунок наступних чинників:

  • Економії коштів на утриманні, навчання додаткових співробітників, орієнтованих на прямі продажі.
  • Економія коштів на оснащення та підтримку спеціалізованих технічних засобів та ПЗ.
  • Повної кадрової комплектації - без плинності кадрів, вихідних та відпусток співробітників.
  • Гарантії доступності та можливості безмежного масштабування проекту в будь-який час.
  • Індивідуальне налаштування проекту під будь-який продукт або умови продажів (географія, часові пояси, мови), в тому числі оперативне коректування діючих проектів телемаркетингу.
  • Ефективний телемаркетинг як результат професійного клієнтського сервісу, використання спеціальних методик «холодних дзвінків» та технік телефонних продажів.
  • Регулярний звіт в настроюваної за параметрами замовника формі в будь-який момент роботи проекту.
  • Прозора звітність за результатами телемаркетингу, за рахунок попередньої їх оцифровування та формалізації.

Контактний центр BEEPER надає послуги телемаркетингу для ефективного просування та продажів послуг та продуктів компанії - партнера. Професійний рівень наших співробітників в сфері вихідного телемаркетингу дозволяє забезпечити виконання поставлених завдань, та як наслідок приплив нових клієнтів, мотивованих на покупку пропонованого продукту. Технічне оснащення контактного центру, знання сучасних методик активних продажів та індивідуальний підхід до розробки сценарію телефонних продажів для кожного проекту, таким чином вихідний телемаркетинг дозволяє як підвищити продажі так і вивести відносини з клієнтами на якісно новий рівень.

Комплексна підтримка контактного центру BEEPER в організації маркетингу, соціологічних досліджень по телефону, інформаційного обслуговування в автоматичному режимі сприяє розширенню географії охоплення бізнесу наших клієнтів. Стійка репутація, довготривалі контакти нашого центру з найбільшими партнерами гарантують надійність та якісну співпрацю.

 

Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних