• ОФІС В УКРАЇНІ0 800 50 37 60
    +380 44 205 00 00

Віртуальний секретар

Сучасні компанії прагнуть знижувати витрати за рахунок оптимізації бізнес процесів та передачі непрофільного функціоналу на аутсорсинг. Так, наприклад, сервіс «віртуальний секретар» дозволяє забезпечити прийом вхідних звернень без витрат на наймання співробітників та їх технічне оснащення. Даний сервіс ідеально підходить для компаній з широкою географією присутності та необхідністю роботи віртуального секретаря в цілодобовому режимі

Віртуальний секретар - це послуга включає забезпечення компанії виділеним оператором або групою операторів для прийому вхідних звернень від клієнтів компанії в різних часових режимах та географічної локації. Найчастіше це група операторів, що дозволяє приймати дзвінки в момент зайнятої виділеної для даної компанії лінії одним з операторів. Тому навчання за проектом проходять відразу кілька операторів здатних замінити один одного, в цьому і полягає перевага даної послуги, що замість одного співробітника, компанія отримує групу співробітників, готових забезпечити повну доступність прийому дзвінків від потенційних клієнтів.

Віртуальний секретар:

  • відповість на всі дзівнки, що поступають по телефону, та забезпечить прийом усіх звернень без втрат (за статистикою близько 80% нових клієнтів, які не змогли додзвонитися з першого разу, більше не дзвонять та йдуть до конкурентів);
  • переведе дзвінок всередині компанії на потрібного співробітника;
  • прийме вхідні запити: електронної пошти, факс, веб-чат, поводження з сайту та т.д., ;
  • зафіксує та сформує звіт в узгодженій із замовником формі по всіх зверненням, що надходять, наприклад створить клієнтську базу даних за даними вхідних дзвінків клієнтів;
  • за попереднім погодженням із замовником виконає іншу роботу з опрацювання звернень клієнтів.

Важливо, що віртуальний секретар може працювати в цілодобовому режимі, забезпечуючи постійну інформаційну підтримку клієнтів компанії!

За бажанням замовника всі діалоги віртуального секретаря та інших співробітників компанії, на які будуть переводитися дзвінки, можуть записуватися.

Крім того, важливою особливістю роботи віртуального секретаря є те, що дана послуга може бути підключена тимчасово, наприклад на чітко визначений термін (на час проведення рекламних акцій, соціальних чи інших заходів, коли очікується велика кількість вхідних дзвінків від потенційних клієнтів).

 

 

 


Замовити послуги
На нашому сайті ми використовуємо cookie для збору інформації технічного характеру. Зокрема, для персоніфікованої роботи сайту ми обробляємо IP-адреса регіону вашого місця розташування.  
Здійснюючи будь-які дії на сайті, ви   погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних